Články

Zajímavosti

Zaskočili vás mimořádné náklady? Nebankovní půjčky jsou pomocníkem

30. listopadu v 08:34 - Co všechno se řadí do mimořádných nákladů? V jakých chvílích si musíme půjčit, jelikož nám nezbývá finanční zásoba? K mimořádným nákladům, na něž většinou nedosáhne naše naspořená finanční rezerva, se řadí třeba oprava pokaženého automobilu, také koupě nových elektrických domácích spotřebičů, které z čista, jasna vypověděly svou službu.

Nebankovní půjčky jsou bezpečné a rychlé

25. října v 08:35 - Lidé dneska nevěří takřka ničemu, co na první pohled vypadá výhodně a sympaticky. Jsme v dnešní moderní době poměrně skeptičtí k nabídkám, které nám jsou nabízeny a poskytovány. Měli bychom být otevření a měli bychom opět začít trochu důvěřovat.

Tři důvody, proč sáhnout po nebankovních půjčkách

22. září v 08:36 - S nebankovními půjčkami se doslova přetrhl pytel. V současné době jsou velmi žádané, ostatně nemůžeme se tomu divit, když oplývají tolika výhodami. U klasických bankovních půjček jsme zvyklí na to, že nejen, že dlouho trvá vyřizování půjčky, ale také je zdlouhavé samotné čekání na zaměstnance banky, který se nás ujme.

Do kdy musí být nebankovní půjčka splacena?

17. prosince v 10:03 - Dnes si lidé půjčují i na ty nejvíce zbytečné věci. Lidé si v dnešní době i přesto, že dostávají přidáno, neumí našetřit ani na telefon, tudíž si na něj půjčují a zbytečně se dostávají do koloběhu půjček, z něhož není zrovna lehké se dostat ven.